Przesyłki wysyłamy firmą kurierską Siódemka, co umożliwia klientowi śledzenie statusu przesyłki na stronie www.siodemka.com lub Pocztą Polską.

Koszty wysyłki w Polsce dla Klientów detalicznych:
Przesyłka kurierska:
 - do 10 kg - 21 zł
 - powyżej 10 kg - 26 zł
Przesyłka kurierska pobraniowa:
 - do 10 kg - 28 zł
 - powyżej 10 kg - 33 zł
Poczta Polska:
 - do 2 kg - 15 zł
 - do 5 kg - 18 zł

Poczta Polska - przesyłka pobraniowa:
 - do 2 kg - 18 zł
 - do 5 kg - 20 zł
Poczta Polska - list polecony:
 - do 1 kg - 8 zł

Zamówienia płatne z góry realizujemy po otrzymaniu wpłaty na konto. Zamówienia opłacane poprzez system płatności elektronicznych (platnosci.pl) realizujemy po otrzymaniu potwierdzenia zrealizowania płatności przez system transakcyjny.

Zamówienia opłacane przy odbiorze, wysyłamy w możliwie najkrótszym czasie po ich złożeniu.

Przeciętny czas wysyłki zamówienia to max. 3 dni robocze. Zastrzegamy sobie jednak, że w przypadku zwiększonej ilości zamówień w okresach przedświątecznych, wysyłka towaru może się wydłużyć o kilka dni. Towar na zamówienie jest wysyłany do 7 dni roboczych.

Koszty dostawy zakupów hurtowych są zmienne i zależą od wagi i ilości przesyłek, ustalane indywidualnie w zależności od zamówienia.

WYSYŁKI ZAGRANICZNE:

Zakupione u nas produkty wysyłamy Pocztą Polską do większości krajów w Europie. Koszt jest ustalany indywidualnie w zależności od wagi i kraju, gdzie przesyłka ma być dostarczona. Przeciętny czas dostarczenia paczki to 7 dni roboczych. Towar jest wysyłany po uiszczeniu zapłaty z góry przelewem na nasze konto bankowe, poprzez płatność kartą lub payu, nie wysyłamy pobraniowych paczek za granicę.